CONTACT2019-10-02T15:09:50+00:00
For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded.
I Accept

GTO Piese de Schimb S.R.L.

Piese pentru toate marcile de camioane și remorci.

Adresa: Str. Macului, nr. 1, Rudeni, Chitila, Judet Ilfov, Romania, cod postal:  077046
C.U.I.: RO31044120
Reg. Com.: J23/3657/2012
Cont: RO61BTRLRONCRT313016201
Banca: TRANSILVANIA

Echipa vanzari teren

Alin Pricina
Area Sales Manager
Telefon: 0725.293.238
E-mail: a.pricina@gto-parts.ro
Florin Loghin
Area Sales Manager
Telefon: 0736.809.783
E-mail: f.loghin@gto-parts.ro
Lucian Constanda
Area Sales Manager
Telefon: 0723.076.681
E-mail: l.constanda@gto-parts.ro
Marius Ciobanu
Area Sales Manager
Telefon: 0732.894.436
E-mail: m.ciobanu@gto-parts.ro

Echipa vanzari birou

Laurentiu Enescu
Sales Director
Telefon: 0724.526.040
E-mail: l.enescu@gto-parts.ro
Bianca Daniseschi
Area Sales Manager
Telefon: 0728.890.657
E-mail: b.daniseschi@gto-parts.ro
Laurentiu Eremia
Area Sales Manager
Telefon: 0722.119.164
E-mail: l.eremia@gto-parts.ro
Alexandru Ariasu
Area Sales Manager
Telefon: 0799.213.779
E-mail: a.ariasu@gto-parts.ro

Echipa vanzari Pitesti

Marius Ciobanu
Area Sales Manager
Telefon: 0799.205.286
E-mail: m.ciobanu@gto-parts.ro
Robert Zamfirescu
Area Sales Manager
Telefon: 0766.794.449
E-mail: r.zamfirescu@gto-parts.ro
For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded.
I Accept

Departament contabilitate

Madalina Cojocaru
E-mail: m.cojocaru@gto-parts.ro
Dana Badea
E-mail: d.badea@gto-parts.ro
Acest site utilizeaza module cookie de prima si terta parte pentru a salva informatii in computerul dvs. Unele dintre aceste cookie sunt esentiale pentru utilizarea site-ului nostru, altele ne ajuta sa imbunatatim experienta utilizatorului. Navigand pe site-ul nostru, sunteti de acord cu utilizarea cookie-urilor. De acord